10. 6. 2023: Zaključek modelarskega krožka na modelarskem letališču v Zagonu

V soboto, 10. junija je Društvo modelarjev Betal, na modelarskem letališču v Zagonu, organiziralo zaključek modelarskega krožka za učence OŠ Antona Globočnika Postojna. Krožek je v letošnjem šolskem letu potekal pod mentorstvom modelarja Aleksandra Poljšaka. Učenci so med letom izdelali eno stopenjski model rakete in prostoleteče letalo. Na zaključku so preizkusili svoje modele, ogledali pa so si lahko tudi demonstracijo letov starejših modelarjev. Ljubitelji modelarstva so interesno dejavnost zaključili v prijetnem vzdušju in polni načrtov kaj bodo izdelovali naslednje šolsko leto.

Besedilo: Andreja Poljšak                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Fotografije: Andrej Bratož