Telefon računovodstvo 05 7000 313
 

Najnovejši prispevki

  • Kosila 2013/14

      Kosilo od 30.9 do 1.11.2013 Kosilo od 2.9 do 11.10.2013 Kosilo od 4.11 do 29.11.2013 Kosilo od 2.12 do 03.1.2014 Kosilo od 6.1 do 31.1.2014 Kosilo od 3.2 do […]

    Več →
     
  • Tehnično osebje

    VZDRŽEVANJE hišnik/vzdrževalec Matej Šantelj hišnik/vzdrževalec Miroslav Gerželj hišnik/vzdrževalec Boštjan Turšič KUHINJA kuharji Vesna Jelenkovič Marko Savković Tatjana Smerdelj Damjana Žnidaršič pomočniki kuharja Nadja Ipavec Urška Jenček Tjaša Kavar Melina Saksida […]

    Več →
     
  • Drugi strokovni delavci

    Svetovalna služba Pedagoginja Andreja Penko  andreja.penko@osagpostojna.si tel.: (05) 7000 315 Psihologinja Martina Kuzman martina.kuzman@osagpostojna.si tel.: (05) 7000 319 Defektologinja Mojca Simičak mojca.simicak@osagpostojna.si / Šolska knjižnica Mateja Kokošar mateja.kokosar@osagpostojna.si tel.: (05) […]

    Več →
     
  • Administrativno osebje

    TAJNIŠTVO: tajnik VIZ   VI Damijana Repe damijana.repe@osagpostojna.si tel.: (05) 7000 300, 7000 310 RAČUNOVODSTVO računovodkinja Marina Vidmar marina.vidmar@osagpostojna.si tel.: (05) 7000 313 blagajničarka, knjigovodja Anja Zemljič anja.zemljic@osagpostojna.si tel.: (05) 7000 […]

    Več →
     
  • Pedagoški delavci

    ŠOLSKO LETO 2020/21 PEDAGOŠKI DELAVCI ARHIV 2019/20 PEDAGOŠKI DELAVCI 2018/19 Pedagoški delavci 2017/18 kadrovska zasedba

    Več →
     
  • Šolski novoletni ples

    Šolski novoletni ples

    16.12.2011 – Šolski novoletni ples Več

    Več →
     
  • Naravoslovni tabor

    Naravoslovni tabor

    28.11. – 30.11.2011 NARAVOSLOVNI TABOR V CŠOD – DOMU MEDVED 2.A, 2.B, 1. – 2. razred podružnici Studeno in Bukovje  Več

    Več →
     
  • Vodstvo

    Ravnateljica Darija Košir darija.kosir@osagpostojna.si tel.: (05) 7000311 Pomočnica ravnateljice: Martina Sedej-Filipčič martina.sedej-filipcic@osagpostojna.si tel.: (05) 7000314 Pomočnica ravnateljice: Suzana Vidmar suzana.vidmar@osagpostojna.si tel.: (05) 7000314

    Več →
     
  • Seznam iIzbirnih predmetov

      SEZNAM IZBIRNIH PREDMETOV V ŠOL. LETU 2011/12   Predmet razred učitelj/ica Retorika 9. Erika Koren Plahuta Turistična vzgoja 7./8./9. Mirela Bubnič Vezenje v osnovni šoli (I, II, III) 7./8./9. […]

    Več →
     
  • Obvestilo o izposoji

    Danes, v petek 6.12. ob 13:00 uri, si bodo učenci 6. razredov, ki gredo v ponedeljek v zimsko šolo v naravi, v šolski telovadnici izposodili smučarsko opremo. Pri izposoji bodo […]

    Več →
     
 
 
Dostopnost