Telefon računovodstvo 05 7000 313
 

9. in 10. 10. 2020: Mladi in podjetnost

Ta petek in soboto (9. in 10. oktobra 2020) je potekal na Šolskem centru Postojna Start up vikend. Tokrat malce prilagojen trenutnim razmeram. V okviru projekta Mladim se dogaja so naši učenci sodelovali in tekmovali z ostalimi učenci osnovnih šol (na daljavo) ter se tako urili v podjetništvu. Trinajst učencev naše šole je tako iskalo lastne podjetniške ideje, oblikovalo poslovni model, izdelalo prototip in idejo tudi predstavilo pred komisijo. Skratka mladi so bili podjetni, delovni in ustvarjalni. Zato so zasluženo dobili nagrado za »naj« podjetniško idejo in naj »pitch« (predstavitev ideje). Bravo!

Fotografije

Učiteljica Valentina Sever

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Nerazvrščeno

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost