Telefon računovodstvo 05 7000 313
 

18. in 19. 10. 2019: Mladim se dogaja…. Startup weekend

 

V petek in soboto (18. in 19. oktobra 2019) je potekal na Šolskem centru Postojna Start up vikend. V okviru projekta Mladim se dogaja so učenci sodelovali z dijaki in študenti ter se urili v podjetništvu. Devet učencev naše šole je tako iskalo lastne podjetniške ideje, oblikovalo poslovni model, izdelalo prototip in idejo tudi predstavilo pred komisijo. Skratka mladi so bili podjetni in tako tekmovali v naj podjetniški ideji, naj prototipu in naj »pitchu« (predstavitev ideje).  Trije naši učenci so dobili nagrado za naj prototip, tri učenke pa nagrado za naj idejo.

Več

Učiteljica Valentina Sever

(Skupno 295 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz AKTUALNO

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost