28. 9. 2018 – OBVESTILO O VARNOSTI GIBANJA V OKOLICI ŠOLE

Spoštovani učenci, starši in drugi obiskovalci šole,

obveščamo Vas, da je zaradi energetske sanacije do nadaljnjega gibanje v okolici OŠ Antona Globočnika Postojna omejeno. Zaradi zagotavljanja varnosti je dostop dovoljen samo po zavarovanih in označenih poteh. Zadrževanje na gradbišču je strogo prepovedano.

Starše, ki vozite otroke v šolo z avtomobili prosimo, da uporabljate parkirišče pred PTC Primorka.

Učenci bodo o pravilih varnega gibanja ob prihodu oz. odhodu iz šole in v času pouka seznanjeni 1. šolski dan, v ponedeljek, 3. 9. 2018.

Nadzor varnega gibanja bodo vršili tudi Medobčinski inšpektorat in redarstvo Občine Postojna, Prometna policija Postojna ter Združenje šoferjev in avtomehanikov Postojna.

Dela na šolskem objektu bodo predvidoma zaključena konec septembra 2018, zato bodimo vsi skupaj strpni in čim bolj previdni.

Hvala za razumevanje

Ravnateljica  Sabina Ileršič l.r.

Več prispevkov iz OBVESTILA