7. 12. 2017 – podr. Bukovje: Veselo v praznične dni

Letošnji december se je na podružnični šoli Bukovje pričel precej pestro s pripravami v prazničnem vzdušju in vrhunec doživel v četrtek, 7. 12. 2017, na božično-novoletni prireditvi v kulturnem domu.

Z učenci smo pripravili božično pravljico Vesel božič mišek Matiček, v kateri so nastopali vsi učenci podružnične šole in se tako pred učitelji, starši in sorodniki izkazali z igralskimi, glasbenimi in plesnimi točkami.

Z druženjem smo nadaljevali v prostorih šole, kjer je bil pripravljen novoletni sejem izdelkov naših učencev, gostje pa so se lahko družili in posladkali na praznični čajanki.

Naj bo ta čudovit zimski večer uvod v prijetne prihajajoče praznične dni in lep ter uspešen začetek novega leta.

Učiteljica Špela Švigelj

Sreča je v majhnih stvareh, toplih ljudeh in stisnjenih dlaneh. VESEL BOŽIČ!