10. 5. 2017 – Športni dan 3. a, 3. b in 3. c

ŠPORTNI DAN

Danes smo imeli športni dan. Prišli smo v šolo in pojedli malico. Odpravili smo se iz šole do Postojnske jame. Prišli smo v Veliki Otok. Odpravili smo se po Srčkovi poti. Po Srčkovi poti sem jaz vodil vse tri razrede. Med potjo smo videli srno. Na travniku smo pojedli majhne prigrizke in potem smo se lovili. Šli smo pogledat reko Nanoščico in se odpravili naprej. Prišli smo do očkove njive nato pa še do dedkove barake. Jedli smo tudi  kislice. Odšli smo do Postojnske jame in zavili na Sovič.

Tam sem izumil novo trobilo iz regrada. Odšli smo do vojašnice in odšli v Postojno. V Postojni smo odšli nazaj v šolo. Najlepše mi je bilo, ko sem vodil vse razrede.

Poročilo je napisal Mark Brelih Kastelic, 3. A

POROČILO
V sredo, 10. 5. 2017 smo imeli športni dan. Obiskali smo Veliki Otok. Z nami so bile vse tri učiteljice, dva učitelja in tretji razredi. Na pohodu sem videla lesena igrala, reko Pivko, različna drevesa, smreke in veliko drugih stvari.

Med potjo smo zagledali slepca. Vrnili smo se ob 12. 27 in imeli malo odmora. Imela sem se lepo.

Poročilo je napisala Sanja Slijepčević, 3.C