Maj 2017 – Zbiralni akciji POKLONI ZVEZEK in OTROCI ZA OTROKE

Spoštovani starši in učenci!

V okviru dejavnosti šolske skupnosti učencev OŠ Antona Globočnika Postojna bosta do konca meseca maja potekali dve dobrodelni zbiralni akciji, namenjeni otrokom iz socialno šibkejših družin:

• Zbiralna akcija POKLONI ZVEZEK – organizira Slovenska Karitas, otroci lahko podarijo NOV VELIK ČRTAN ZVEZEK, v katerega bodo v šoli vložili tudi razglednico s svojim sporočilom za novega lastnika zvezka. Razglednice dobijo v šoli.
  • Zbiralna akcija OTROCI ZA OTROKE – organizira Rdeči Križ Slovenije-Območno združenje Postojna-Pivka. Zbiramo različne šolske potrebščine (barvice, flomastre, voščenke, tempere, vodenke, svinčnike, šilčke, radirke, ravnila ipd).

Otroci podarjene potrebščine oddajo razredničarkam. Po zaključku zbiralnih akcij, bodo zbrane pripomočke na šoli prevzeli predstavniki obeh humanitarnih združenj.

Zbirno mesto na matični šoli v Postojni je pri šolski pedagoginji.

Več prispevkov iz AKTUALNO