Telefon računovodstvo 05 7000 313
 

Šah – državno prvenstvo v Kranju

V Kranju, je potekalo letošnje Državno prvenstvo za osnovnošolce do 9 let. Naša šola je nastopila tako v konkurenci deklic, kot v konkurenci fantov. Ekipna tekma deklic nam je prinesla veliko veselja, saj sta Alja Kodele in Zoja Petrovič dosegli svoj največji uspeh in se okitili z bronasto kolajno. Pri fantih je naša ekipa v postavi Jakob Gal Gnezda, Tim Hočevar in Nick Hočevar začela nekoliko zadržano, v drugem delu pa so se razigrali in prišli do devetega mesta.

Na posamični tekmi sta zopet blesteli dekleti, saj je bila Alja sedma, Zoja pa enajsta.

Med fanti je najvišje segel Nick Hočevar z dvajsetim mestom.

 

Mentor: Jadran Hlad

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz AKTUALNO

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost