16.6.2016- Otvoritev prenovljenih prostorov podružnične šole Planina

03

Dočakali smo težko pričakovano prenovo podružnične šole v Planini. Obnovili in opremili so vse šolske prostore, uredili športno igrišče in pridobili nekaj prostora za igriščem. Tako urejen objekt je velika pridobitev za vse, ki bodo šolo obiskovali.

V četrtek, 16. 6. 2016, je potekala otvoritev prenovljenega objekta. V kulturnem programu so sodelovali učenci podružnične šole Planina. Učenci so občinstvu pripravili pogled v zakulisje priprav na otvoritev šole in se predstavili kot snovalci otvoritvene prireditve. Nastopili so z igro, s pesmijo in plesom. Sledila je zasaditev spominske lipe in slavnostno rezanje traku, v čemer sta se preizkusila učenca, ki sta na županovo pobudo do konca odigrala vlogi županje in ravnatelja.

Po prireditvi so si obiskovalci lahko ogledali šolo v novi preobleki, ki bo v novem šolskem letu sprejela 50 učencev.

Milena Kumer

SLIKE