12.4.2016 – Hrup je za naša ušesa strup

IMG_2307V torek, 12. 4. 2016 so si učenci 4., 5., 6. in 7. razredov v večnamenski dvorani šole ogledali predstavo »Hrup je za naša ušesa strup«. Odigral jo je dramski igralec Aleš Kolar, financiralo pa Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti. Igralec je učencem približal junaka Napa in jih skozi igro opozarjal na nevarnosti hrupa za človeško uho. Na zabaven in hkrati poučen način je predstavil posledice hrupa, kako le ta vpliva na učence in učitelje, kako preprečimo prekomerni hrup, pravilno poslušamo glasbo in kako lahko vsi skupaj pripomoremo                                                                                 k izboljšanju stanja na šoli.

Zelo pomembno je poskrbeti za svoje zdravje in varnost.

Slike

Do filmov, v katerih nastopa Napo, lahko dostopate na povezavi: https://www.napofilm.net/sl/napo-films/node-films-grid

Več prispevkov iz AKTUALNO