Dan za spremembe na OŠ Antona Globočnika Postojna

dan za spremembe-riba

V soboto, 6. aprila 2013 se bo OŠ Antona Globočnika Postojna s svojimi učenci pridružila vseslovenski prostovoljski akciji Dan za spremembe. Tako bomo pokazali, da imamo s prostovoljstvom moč obrniti stvari na bolje. V ta namen bomo ta dan organizirali dobrodelni bazar na igrišču pred šolo in sicer od 8.30 do 12.30 ure. Na bazarju bomo ponudili zbrane različne šolske potrebščine (torbe, peresnice, šilčke, zvezke) in knjige (slikanice, romane, poučne knjige, atlase, učbeniki, priročnike, pravljice) in CD zgoščenke.

Učenci, starši, stari starši in drugi občani, ki boste na bazarju našli kaj primernega zase, boste za izbrano odšteli vsaj 0,50 EUR in s tem prispevali v šolski sklad šole. S tokratno akcijo želimo tudi socialno ogroženim osnovnošolcem  omogočiti, da se udeležijo šole v naravi. Zato bomo od ponedeljka, 25. 3. 2013 v ta namen zbirali razne šolske potrebščine in knjige v pisarni šolske pedagoginje. Vodja zbiralne akcije bo šolska psihologinja, ga Tina Šorc.

Vljudno vas vabimo k sodelovanju pri zbiralni akciji, s katero bomo pričarali otroške nasmehe in veselje na obraz.

Več prispevkov iz AKTUALNO