Ponedeljek, 15. februar – v šole se vračajo učenci od 4. do 9. razreda

Spoštovani starši!

V skladu z Odlokom o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, ki ga je Vlada RS sprejela včeraj, 11. 2. 2021 in bo začel veljati od 13. februarja in bo veljal do 19. februarja, Vas obveščamo, da se s ponedeljkom, 15. 2. 2021, v šolske klopi vračajo učenci od. 4. do 9. razreda.

Glede na okrožnico in priporočila NIJZ-ja smo dolžni organizirati pouk v matičnih učilnicah, v »mehurčkih« (brez mešanja skupin). To velja za redni in razširjen program.

Malica in kosilo bo organizirano za vse, ki so bili že prej prijavljeni ob upoštevanju vseh higienskih priporočil NIJZ- ja.

Staršem četrtošolcev in petošolcev priporočamo, da svoje otroke po rednem delu pouka usmerite domov, ker jim zaradi kadrovskih stisk ne bomo mogli zagotoviti podaljšanega bivanja.

Po dolgem času se bodo naši šolski prostori spet napolnili in tega se že vsi veselimo.

Vodstvo šole.