18. 9. 2020: Športni dan v Bukovju – KROS

V petek, 18. 9. 2020, smo na podružnični šoli v Bukovju izvedli kros, za učence 1. – 5. razreda. Letos smo izjemoma, zaradi izrednih ukrepov, kros izvedli samo za našo podružnico. Prejšnja leta so namreč k nam v Bukovje prišli tudi učenci ostalih dveh podružničnih šol, iz Studenega in Planine.

Učenci so večinoma tekli ločeno, po spolu in razredu, in se potrudili po svojih najboljših močeh. Po končanem tekaškem delu smo si na krasni pokošeni jasi privoščili malico in razne igre z žogo.

Nato smo se odpravili pred šolo, kjer smo izvedli podelitev diplom. Tudi vreme nam je bilo naklonjeno in temperature niso bile previsoke, kar je za tek bolj prijetno. Športni dan smo uspešno zaključili in bili polni tekaških vtisov.

Učiteljice podr. šole Bukovje