Učenje na daljavo – mnenja učencev in staršev

Dragi učenci in starši,

V preteklem tednu smo se na vas obrnili s prošnjo za sodelovanje pri spletnem vprašalniku, ker nam je vaše mnenje pomembno in nas zanima, kako poteka pri vaših otrocih učenje na daljavo.

Prejeli smo velik odziv. Učenci in starši ste si vzeli dragoceni čas in nam predali pomembne izkušnje, misli in ideje. Učitelji, svetovalna služba in vodstvo smo jih skrbno pregledali in preučili. Upam, da bomo s skupnimi močmi učni proces in delo na daljavo pripeljali do ciljev, ki smo si jih zastavili. Zaključimo lahko, da je naše skupno delo uspešno. Trudili se bomo upoštevati vaše predloge in želje, s čimer bomo izobraževanje na daljavo še izboljšali. Z dobrim sodelovanjem, pozitivnim mišljenjem in predanostjo bomo na koncu vsi skupaj zelo zadovoljni.

Hvala vsem za sodelovanje!

Rezultati vprašalnika: UČENJE NA DALJAVO – analiza učenci starši

Šolska svetovalna služba