5. 6. 2019 – Sladek torek: sejemo, sadimo

Spoštovane sledilke in sledilci “sladkega torka”, ki ga skoraj vsak prvi torek v mesecu prirejam z učenkami in učenci oddelka podaljšanega bivanja 4. r.

Danes objavljamo zadnje fotografije, ki so nastajale ves maj. Odločili smo se namreč, da se preizkusimo v pridelovanju zelenjavnih in cvetnih sadik.

Priznam, da so me otroci prijetno presenetili!

Toliko znanja, dobre volje, vztrajnosti, spretnosti in inovativnosti so pokazali!

Za to gre zahvala tudi starim staršem in staršem in vsem, ki otroke vzgajajo v duhu samostojnosti, neodvisnosti in samooskrbe.

Učenke in učenci so pridelane sadike s ponosom odnesli domov. Posadili so jih v gredice na prosto, na vrtove, njive.

Jeseni pa bo košara polna solate, buč, kumar, fižola, zelišč, ognjiča, pora, graha, …

Dragi otroci!

Hvala vam in ponosna sem na vas!

Vaša učiteljica Helena Vekar

Več prispevkov iz PODALJŠANO BIVANJE