Beremo skupaj

Od 8. 9. do 8. 10. je potekal Nacionalni mesec skupnega branja  in akcija »Beremo skupaj«. Prvi teden oktobra pa je potekal tudi Teden otroka. Tema projektoma smo  se pridružili tudi na naši matični šoli in podružnicah. Ob tednu otroka smo zbirali igrače za otroke v podaljšanem bivanju. Za projekt Beremo skupaj pa smo v sredo, 3. 10.,  4. šolsko uro vsi učenci skupaj z učitelji in drugimi strokovnimi delavci brali knjige: brali smo pravljice, leposlovna dela pa tudi strokovno literaturo s področja kemije, zgodovine, matematika… Učencem od 1. do 3. razreda so brali učenci višjih razredov. Ura branja na naši šoli je minila v prijetnem vzdušju in učenci so izrazili željo, da bi takšno ura branja ponovili tudi drugo leto.

Knjižničarki Cilka in Veronika

Več prispevkov iz AKTUALNO