6. 9. 2018 – Nastop pevk OŠ Antona Globočnika Postojna

Na priložnostni slovesnosti ob odprtju nove centralne čistilne naprave Postojna, 6. 9. 2018 se je predstavil del pevskega zbora OŠ Antona Globočnika Postojna.

Postojnski župan Igor Marentičdirektor podjetja Kovod Postojna d.o.o. David Penko ter sekretar za področje okolja in prostora na občini Postojna Robert Ozbič so uradno odprli nov objekt, vreden 3,5 milijona evrov. Dogodku so prisostvovali povabljeni gostje in ostala javnost, ki je celodnevni dan odprtih vrat izkoristila za celovit ogled čistilne naprave in seznanitev z njenim delovanjem.

Kljub temu, da smo pred 4 dnevi (6. 9. 2018) komaj zakorakali v novo šolsko leto, se pevci in pevke še niso niti srečali na pravih, uradnih pevskih vajah. Tako se je na prireditvi predstavil le »šopek pevk«, ki so še preteklo šolsko leto prepevale v Otroškem pevskem zboru in se sedaj vključujejo v Mladinski pevski zbor.

Nekaj utrinkov si lahko pogledate na spodnji povezavi.

Učiteljica: Barbara Dolgan