Telefon računovodstvo 05 7000 313
 

15. 2. 2018 – OŠ Košana: medobčinski otroški parlament

  Učenci naše šole so se v četrtek, 15.  februarja  udeležili medobčinskega otroškega parlamenta na OŠ Košana.

Učenke Urška Letič, Julija Kovačič (obe 8. b), Teja Januš Knafelc (8. a), Hana Samsa (9. b)  in učenec Jan Maj Puntar Vadnal (8. c) so na medobčinskem parlamentu predstavili delo naše šolske skupnosti na temo “Šolstvo in šolski sistem”. Svoja razmišljanja pa so predstavili tudi “parlamentarci” iz OŠ Miroslava Vilharja,  OŠ Pivka, OŠ Prestranek in gostujoče šole. Po predstavitvah so učenci konstruktivno razpravljali na omenjeno temo. Učence je spremljala somentorica ŠSU Martina Sedej-Filipčič.
(Skupno 205 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz AKTUALNO

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost