Telefon svetovalna služba 05 7000 315

18. 9. 2017 – Obisk pisateljice Janje Vidmar na podružnici Planina

Društvo bralna značka Slovenije je poskrbelo za prijeten uvod v novo bralno sezono. Vsi prvošolci so letos kot bralno spodbudo prejeli slikanico dobitnika večernice Petra Svetine Kako je gospod Feliks tekmoval s kolesom, na šestih izbranih šolah pa so otrokom slikanice razdelili slovenski avtorji. Podružnica Planina je bila med izbranimi šolami, ki so obeležile 17. september, dan zlatih knjig, na prav poseben način.

V ponedeljek, 18. 9. 2017, nas je s svojim obiskom razveselila pisateljica Janja Vidmar. Učencem se je predstavila kot radovedna popotnica in ljubiteljica grozljivk in jim predala nekaj pomembnih sporočil za življenje. Skozi projekcijo popotniške fotografije smo skozi Janjine oči pokukali v Mehiko in najpogumnejši učenci so si za posladek privoščili čisto prave posušene črve in mlete črve s čilijem v prahu. Pisateljica nam bo nedvomno ostala v spominu.

Učiteljica: Milena Kumer