1.6.2017 – Oddelek solopetja GŠ Postojna na obisku pri naših učencih

V preteklem tednu sta se učencem naše šole, osmošolcem, predstavili učenki GŠ Postojna iz oddelka solopetje.

Na pobudo ravnatelja GŠ Postojna gospoda Edvarda Popita ter učiteljice solopetja gospe Helene Maurič Jelovšek smo za učence 8. razredov organizirali predstavitev oddelka solopetja na GŠ Postojna.

Učenki, Nina Pečelin (1. razred) ter Tinkara Volk (2. razred) sta se nam predstavili z načinom dela pri pouku ter s kratkim pevskim programom, ki ga je s klavirsko spremljavo popestrila ga. Angelina Nanut Kalič.

S solopetjem so se imeli možnost preizkusiti tudi naši učenci. Ura je bila izredno živahna, domiselna, … ter izkustvena.

Upam, da se v bodoče še srečamo. Kaj več o dogodku, si lahko pogledate na fotografijah.

Barbara Dolgan