Telefon svetovalna služba 05 7000 315
 

19.4.2017- Medgeneracijsko srečanje v Postojni

19.4.2017 je v Postojni potekalo Medgeneracijsko srečanje širše notranjsko-primorske regije. Srečanja so se udeležili tudi učenci naše šole, izbirnih predmetov Šport za zdravje in Šport za sprostitev, z mentorjema Jano Čelan in Mitjo Muha. Naši učenci so se udeležili naslednjih športnih iger; namizni tenis, streljanje z zračno puško, biljard, namizni nogomet, odbojka in badminton. Ekipe so bile mešane; to pomeni  da so jih sestavljale različne generacije udeležencev srečanja.

Po športnih dejavnostih so bili vsi nastopajoči povabljeni na večerjo (pasulj in sok), kjer smo zaključili naše prijetno druženje z podelitvijo pokalov župana občine Postojna, vsem udeleženim ekipam.

Prispevek: Jana Čelan

(Skupno 159 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz AKTUALNO

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost