Telefon svetovalna služba 05 7000 315
 

Oddelek solopetja na obisku pri naših učencih

V mesecu juniju sta se učencem naše šole, osmošolcem, predstavili učenki GŠ Postojna iz oddelka solopetje.

IMG_2465Na pobudo ravnatelja GŠ Postojna gospoda Edvarda Popita ter učiteljice solopetja gospe Helene Maurič Jelovšek smo za učence 8. razredov organizirali predstavitev oddelka solopetja na GŠ Postojna.

Učenki, Eva Gorup ter Nina Bužanin sta se nam predstavili z načinom dela pri pouku ter s kratkim pevskim programom. S solopetjem so se imeli možnost preizkusiti tudi naši učenci. Ura je bila izredno živahna, domiselna, … ter izkustvena.

Naj zaključim z mislijo Friedricha Nietzscheja “Brez glasbe bi bilo življenje ena sama napaka.”

Upam, da se v bodoče še srečamo. Kaj več o dogodku, si lahko pogledate na fotografijah. SLIKE

Barbara Dolgan

(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz AKTUALNO

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost