Telefon svetovalna služba 05 7000 315
 

14. januar 2014 – Predstavitev poklicev in šol

Vabljeni starši in učenci naše šole in tudi sosednjih šol na Predstavitev poklicev in šol in izkoristite možnost, da si že pred informativnimi dnevi pridobite koristne informacije, ki vam bodo v pomoč pri odločanju za nadaljnje šolanje.

Že v preteklem šolskem letu smo prvič organizirali PREDSTAVITEV ŠOL IN POKLICEV v popoldanskem času, ko so šole lahko svoje programe predstavile učencem in njihovim staršem. Dogodek je bil zelo dobro sprejet, tako s strani naših učencev in staršev, kot tudi s strani šol, ki so se udeležile. Prav zato smo se odločili, da tudi letos na ta način približamo informacije o ponudbi srednješolskih programom našim učencem in staršem. Šole se bodo v avli in jedilnici praktično predstavile s svojimi dejavnostmi in izdelki, v razredih pa bodo podrobneje predstavile svoje programe. V priloženih dokumentih si oglejte vabilo in urnik predstavitev.

PLAKAT ZA PREDSTAVITVE

PROGRAM

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz AKTUALNO

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost