10.12.2015 – Predpraznična delavnica

V torek, 8.12.2015, j7878850c-557d-4cc4-bf6f-97a3b4a210f2e v okviru dela z nadarjenimi potekala predpraznična delavnica v domu starejših občanov Talita Kum.
Delavnice so se udeležili učenci petih, šestih in sedmih razredov. Na začetku so za pogum in dobro voljo vsi skupaj poskrbeli s pesmijo, nato so pa sledile ustvarjalne delavnice.
Skupaj z varovanci so petošolci izdelali okrašene papirnate  smrečice in snežake, katere so po delavnici,  skupaj z otroki,  nalepili v sobe.
Šestošolci in sedmošolka pa so poskrbeli za zimsko praznični izgled jedilnice in glavnega salona.
Po delavnicah so vsi bili mnenja, da so se imeli odlično, varovancem pa je tako hitreje in prijetneje minil še en turoben zimski popoldan.

Mentorici delavnic za nadarjene

Nevenka Trenta in Suzana Vidmar