Telefon svetovalna služba 05 7000 315
 

Medobčinski otroški parlament

medobcinskiUčenci naše šole so se v ponedeljek, 10. marca, udeležili medobčinskega otroškega parlamenta na OŠ Miroslava Vilharja Postojna.

Učenke Lea Buonassisi, Lana Božič (obe 8.a), Loredana Gogić (9.c) in učenec Anže Rener (8.b) so na medobčinskem parlamentu predstavili delo naše šolske skupnosti na temo “Razmere v družbi”. Svoja razmišljanja pa so predstavili tudi “parlamentarci” z osnovne šole Košana, OŠ Pivka, OŠ Prestranek in gostujoče šole. Po predstavitvah so učenci razpravljali na omenjeno temo. Mladi se trenutnih razmer dobro zavedajo in menijo, da bi se o tem morali bolj odprto pogovarjati. Učence je spremljala mentorica Tina Šorc.
(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz AKTUALNO

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost