Zasedanje medobčinskega otroškega parlamenta

medobcinski

V četrtek, 21. 2. 2013 je bilo na OŠ Košana sklicano zasedanje medobčinskega parlamenta. Osrednja tema je bila Odraščanje. Z odraščanjem se srečavajo tako učenci, kot učitelji in starši. Prinaša mnogo radosti in hkrati mnogo tegob. Odraščajoči mlad človek je velikokrat na razcepih poti, tistih, ki vodijo v pravo smer in pa tistih, ki ga popeljejo do bridkejših izkušenj. Vsi smo na preizkušnji, otroci, starši in učitelji.

Zasedanje medobčinskega parlamenta je bilo namenjeno odprti razpravi na omenjeno temo ter predstavitvam, ki so jih pripravili učenci iz OŠ Košana, Miroslav Vilhar, Prestranek, Pivka in OŠ Antona Globočnika Postojna. Spoznali smo poglede in občutja najstnikov kot tudi staršev in drugih, ki se z odraščajočimi mladostniki ukvarjajo in srečavajo. Našo šolo so uspešno predstavljali Anja Kolar in Gregor Klemen iz 8.b ter Lena Fidel iz 8.a.