Vabilo na roditeljski sestanek za starše bodočih prvošolčkov

vabilo roditeljski-prvi r

V torek, 5. 2. 2013 vas ob 16. 45 uri vabimo na uvodni sestanek in predstavitev Osnovne šole Antona Globočnika Postojna. Vabljeni tudi bodoči prvošolčki, ki se boste poigrali na zanimivih delavnicah.

Prehod otroka v šolo je tako za otroka kot za celo družino velik korak in pomemben mejnik. Morda se vam ob tem porajajo različna vprašanja, strahovi ali dvomi. V ta namen vas vabimo na roditeljski sestanek, kjer boste spoznali Osnovno šolo Antona Globočnika, potek dela v prvem razredu ter potek vpisa otroka v šolo. Hkrati pa se bodo vaši bodoči prvošolčki lahko poigrali na športni, ustvarjalno-likovni in glasbeno-pravljični delavnici. V kolikor se bodo otroci udeležili športne delavnice, naj imajo s seboj športno opremo.

Z veseljem vas pričakujemo!