Telefon svetovalna služba 05 7000 315
 

Učenci in učenke naše šole so se v sredo v okviru projekta Evropska vas udeležili srečanja v Kopru

evrop

Učenci in učenke naše šole so se v sredo, 9. 5. 2012, v okviru projekta Evropska vas udeležili srečanja v Kopru. Predstavili smo se s svojo stojnico o Madžarski in kulturno točko, kjer smo zaigrali madžarsko pesem Az a szep.

Evropska vas je projekt, v katerem spoznavamo države Evropske unije. V letošnjem šolskem letu smo spoznavali Madžarsko. Učenci so tako izdelovali različne izdelke, spoznavali geografske in zgodovinske značilnosti države, raziskovali njihove običaje, navade, kulinariko, pesmi, spoznavali znane Madžare…

Vsi smo zelo uživali, saj smo spoznali pestrost in raznolikost posameznih držav.

Več o dogajanju si boste lahko prebrali na naši spletni strani šole, pod projektom Evropska vas.

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz AKTUALNO

 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost